Privatumo Politika

Šioje privatumo politikoje aprašoma, kaip renkama, naudojama ir bendrinama jūsų asmeninė informacija, kai lankotės svetainėje https://fruitis.lt/ (toliau - Svetainė) arba joje perkate.

RENKAMA ASMENINĖ INFORMACIJA

Kai lankotės Svetainėje, automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie jūsų interneto naršyklę, IP adresą, laiko zoną ir kai kuriuos jūsų įrenginyje įdiegtus slapukus. Be to, kai naršote Svetainę, renkame informaciją apie atskirus tinklalapius ar produktus, kuriuos peržiūrite, apie tai, iš kokių tinklalapių ar paieškos terminų patekote į Svetainę, ir informaciją apie tai, kaip sąveikaujate su Svetaine. Šią automatiškai renkamą informaciją vadiname "Įrenginio informacija".

Įrenginio informaciją renkame naudodami šias technologijas:

- "Slapukai" - tai duomenų failai, kurie talpinami jūsų įrenginyje arba kompiuteryje ir dažnai apima anoniminį unikalų identifikatorių. Daugiau informacijos apie slapukus ir apie tai, kaip juos išjungti, rasite svetainėje http://www.allaboutcookies.org.
- "Žurnalo failai" stebi Svetainėje atliekamus veiksmus ir renka duomenis, įskaitant jūsų IP adresą, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją, nukreipiamuosius / išeinamuosius puslapius ir datos / laiko žymas.
- "Interneto švyturiai", "žymos" ir "pikseliai" yra elektroniniai failai, naudojami informacijai apie tai, kaip naršote Svetainėje, įrašyti.

Be to, kai Svetainėje perkate arba bandote pirkti, renkame tam tikrą informaciją, įskaitant jūsų vardą, pavardę, atsiskaitymo adresą, pristatymo adresą, mokėjimo informaciją (įskaitant kredito kortelių numerius), el. pašto adresą ir telefono numerį. Šią informaciją vadiname "Užsakymo informacija".

Kai šioje privatumo politikoje kalbame apie "asmeninę informaciją", turime omenyje ir Įrenginio informaciją, ir Užsakymo informaciją.

KAIP NAUDOJAME JŪSŲ ASMENINĘ INFORMACIJĄ?

Surinktą užsakymo informaciją paprastai naudojame Svetainėje pateiktiems užsakymams įvykdyti (įskaitant jūsų mokėjimo informacijos apdorojimą, siuntimo organizavimą ir sąskaitų faktūrų ir (arba) užsakymo patvirtinimų pateikimą). Be to, šią Užsakymų informaciją naudojame:
komunikacijai su jumis;
tikrinti užsakymus dėl galimos rizikos ar sukčiavimo; ir
atsižvelgiant į pageidavimus, kuriais su mumis pasidalijote, teikti jums informaciją ar reklamą, susijusią su mūsų produktais ar paslaugomis.

Įrenginio informaciją, kurią renkame, naudojame siekdami nustatyti galimą riziką ir sukčiavimą, taip pat siekdami tobulinti ir optimizuoti savo Svetainę (pavyzdžiui, generuodami analitinius duomenis apie tai, kaip mūsų klientai naršo Svetainėje ir sąveikauja su ja, taip pat siekdami įvertinti rinkodaros ir reklamos kampanijų sėkmę).

DALIJIMASIS JŪSŲ ASMENINE INFORMACIJA

Dalijamės jūsų Asmens duomenimis su trečiosiomis šalimis, kad jos padėtų mums naudoti jūsų Asmens duomenis, kaip aprašyta pirmiau. Pavyzdžiui, naudojame "Shopify" savo internetinei parduotuvei - daugiau apie tai, kaip "Shopify" naudoja jūsų Asmeninę informaciją, galite perskaityti čia: https://www.shopify.com/legal/privacy. Mes taip pat naudojame "Google Analytics", kad galėtume suprasti, kaip mūsų klientai naudojasi Svetaine - daugiau apie tai, kaip "Google" naudoja jūsų Asmeninę informaciją, galite perskaityti čia: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/. Taip pat galite atsisakyti "Google Analytics" čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Galiausiai, mes taip pat galime bendrinti jūsų Asmeninę informaciją, kad laikytumėmės galiojančių įstatymų ir reglamentų, atsakytume į teismo šaukimą, kratos orderį ar kitą teisėtą prašymą pateikti gautą informaciją arba kitaip apsaugotume savo teises.

ELGSENOS REKLAMA

Kaip aprašyta pirmiau, jūsų Asmeninę informaciją naudojame, kad galėtume jums teikti tikslines reklamas arba rinkodaros pranešimus, kurie, mūsų nuomone, gali jus sudominti. Daugiau informacijos apie tai, kaip veikia tikslinė reklama, galite rasti Tinklo reklamos iniciatyvos (toliau - NAI) mokomajame puslapyje http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

NESEKTI

Atkreipkite dėmesį, kad mes nekeičiame savo Svetainės duomenų rinkimo ir naudojimo praktikos, kai matome jūsų naršyklės signalą "Nesekti".

JŪSŲ TEISĖS

Jei esate Europos gyventojas, turite teisę susipažinti su mūsų turima asmenine informacija apie jus ir prašyti, kad jūsų asmeninė informacija būtų ištaisyta, atnaujinta arba ištrinta. Jei norite pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis.
Be to, jei esate Europos gyventojas, pažymime, kad jūsų informaciją tvarkome siekdami įvykdyti su jumis galimai sudarytas sutartis (pavyzdžiui, jei Svetainėje pateikiate užsakymą) arba kitais būdais siekdami pirmiau išvardytų savo teisėtų verslo interesų. Be to, atkreipiame dėmesį, kad jūsų informacija bus perduodama už Europos ribų, įskaitant Kanadą ir Jungtines Amerikos Valstijas.

DUOMENŲ IŠSAUGOJIMAS

Kai Svetainėje pateikiate užsakymą, jūsų užsakymo informaciją saugosime savo įrašuose, kol nepaprašysite jos ištrinti.

KEITIMAI

Šią privatumo politiką kartais galime atnaujinti, pavyzdžiui, atsižvelgdami į savo praktikos pokyčius arba dėl kitų veiklos, teisinių ar reguliavimo priežasčių.

SUSISIEKTI

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo praktiką, jei turite klausimų arba norite pateikti skundą, susisiekite su mumis el. paštu info@fruitis.lt.